PONDĚLÍ - NEDĚLE   9:00 - 19:00

Vítáme Vás v naší kavárně

V příjemném prostředí Kulturního centra Novodvorská nabízíme příjemné posezení nad šálkem kávy. Naši cukráři denně připravují úžasné zákusky, abyste si mohli vychutnat ty nejpříjemnější chvilky dne. Výborné dorty nebo palačinky ocení zvláště vaše ratolesti, pro které je připravena zábava v dětské koutku, kde si mohou užívat, zatímco vy můžete relaxovat v náročném dni.

Přejeme Vám příjemné posezení

.NOVINKA snídaňové menu12. - 14. 2. VALENTÝNSKÉ MENU

NEJLEPŠÍ PROVOZOVNA PRAHY 4

Pečeme pro Vás domácí záviny

Výroba chlebíčků, baget a obložených mís

O NAŠÍ KAVÁRNĚ

Café Marky se nalézá v samém srdci sídliště Novodvorská. V přízemí KCN naleznete prostor pro příjemné posezení s vašimi dětmi. Nabízíme širokou paletu občerstvní po celý den i během představení Kulturního centra.
Nabízíme prostor pro konání oslav či konferencí
až 300 hostů - včetně zajištění kompletní organizace
PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE
REFERENCE
S CAFÉ MARKY a KC Novodvorská spolupracuje náš spolek každoročně. Jako zástupce národnostní menšiny a koordinátor rusínských lidových plesů určených hlavně pro rusínskou komunitu v České republice můžu říct, že přístup, ochota a promptnost s jakou zaměstnanci CAFÉ MARKY k organizaci cateringových úkolů přistupují je hlavním důvodem k tomu, proč jako organizátor nehledám nikde jinde. Po letitých zkušenostech z jiných kulturně-společenských prostor v Praze můžu jednoznačně konstatovat, že je to právě pozitivní osobní odezva desítek spokojených hostů, která dělá z přístupu a samotného konceptu Vaši kavárny diametrální konkurenční rozdíl v tom nejlepším slova smyslu.
Rusínské lidové plesy
Děkujeme všem zaměstnancům kavárny Cafe Marky za perfektně připravený catering v Kulturním centru Novodvorská. Jídlo bylo kvalitní a výborné, obsluha velice milá a vstřícná, vše profesionálně zajištěné. Ještě jednou děkujeme za vaše služby a těšíme se na další bezchybnou spolupráci!
UNNI Trading, s.r.o.

KAPACITA KAVÁRNY

 

HOSTŮ V SÁLE

 

HOSTŮ V KAVÁRNĚ

 

HOSTŮ NA ZAHRÁDCE

 

DĚTÍ V KOUTKU

KALENDÁŘ AKCÍ

V kulturním centru Novodvorská na vás čeká mnoho zážitků.

Kontaktujte nás

Cafe Marky - foto
KAVÁRNA CAFE MARKY
Kulturní centrum Novodvorská
Novodvorská 151/1013, 142 00 Praha 4
tel.:776 256 732, e-mail:kavarna@kcn.cz
www.cafemarky.cz

Provozní manager -  Ivana Čermáková
e-mail: cermakova@cafemarky.cz